AZ OLDAL BEZÁRT!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AZ OLDAL BEZÁRT!

Sajnálom
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Osztálytermek

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Bella Swan
Admin
Bella Swan


Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2009. Oct. 12.
Tartózkodási hely : Forks

Osztálytermek Empty
TémanyitásTárgy: Osztálytermek   Osztálytermek Icon_minitimeHétf. Okt. 12, 2009 7:53 pm

Az iskola összes osztályterme egy helyen. Bármelyik kijátszható, csak legyen odaírva a hsz elejére, hogy azért mindenki tudja.
Vissza az elejére Go down
https://twilightszj.twilight-mania.com
Cleo Kimberly

Cleo Kimberly


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozás ideje : 2009. Oct. 13.
Age : 31
Tartózkodási hely : Forks

Osztálytermek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztálytermek   Osztálytermek Icon_minitimeKedd Okt. 13, 2009 3:53 pm

Milyen fájdalmas érzés ami bennem feszül.A magány teljesen felfalja az embert.Én is pont ugyan ebbe a helyzetben voltam.Figyelmesen elemeztem az órát és a tanárt, közben ide-oda pillantás vetettem.Sajnos semelyik osztálytársammal sem találkozott a szemem.Mintha számba se vennének.Egy pillanatra lehajtottam a fejem és próbáltam nyugodt lenni.Közben gondolatok ezrei forogtak a fejembe.Abba a percben valaki a nevemet szólította.
-Cleo felellj a kérdésre!
Olyan érzésem volt mintha egy görcs állt volna meg a torkomba amit nem tudtam lenyelni.
-Elnézést tanár úr!A figyelmem kicsit ellankadt.
Próbáltam kihozni a magamat ebből a kínos helyzetből.Lehajtott fejel de hallva figyeltem a tanár mondatára.
-Most elnézem neked.De ez soha többet ne forduljon elő többet!
Fenyített meg a tanár ami után még jobban mélyebbre csúsztam a padomba.Hallottam ahogy kuncognak.Valaki a hátam mögött valaki pofátlanul az arcomba.Számukra nagyon jó mókamester vagyok.
Próbáltam leplezni rosszul létemet nehogy abból is probléma legyen.
Osztálytermek Celoal__r_s2_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
http://www.selena4everfansite.mlap.hu
Cleo Kimberly

Cleo Kimberly


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozás ideje : 2009. Oct. 13.
Age : 31
Tartózkodási hely : Forks

Osztálytermek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztálytermek   Osztálytermek Icon_minitimeSzer. Okt. 14, 2009 4:38 pm

A lélegzetem rögtön normális lett miután hallottam a csengő szimfóniáját.
Abban a pillanat én voltam az első aki surrant az ajtón.Valahogy ki kellett engednem azt sok fájdalmat, ezért gondoltam el megyek a legközelebbi erdő hogy friss levegőt szívjak.
Hangtalanul és észrevehetetlenül kijátszottam a tanárokat és elindultam az erdő belseje felé.
Gondoltam úgy se lesz baj ha ellógok az egyik óráról hisz nem is tűnne fel nekik hogy nem vagyok ott.Meg pillantom az erdőt.Befelé tartva egyre sötétebb és félelmetessé változott az erdő.
Egyszer csak azon kapom magam hogy eltévedtem.Haszontalan lenne esze vesztetlenül kiáltozni úgysem hallanák meg.Így hát csak magamra számíthattam.

--> Erdő
Osztálytermek Celoal__r_s2_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
http://www.selena4everfansite.mlap.hu
Ajánlott tartalom





Osztálytermek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztálytermek   Osztálytermek Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Osztálytermek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
AZ OLDAL BEZÁRT! :: Forks :: Forks Gimnáziuma-
Ugrás: