AZ OLDAL BEZÁRT!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AZ OLDAL BEZÁRT!

Sajnálom
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Iskola előtti parkoló

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Bella Swan
Admin
Bella Swan


Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2009. Oct. 12.
Tartózkodási hely : Forks

Iskola előtti parkoló Empty
TémanyitásTárgy: Iskola előtti parkoló   Iskola előtti parkoló Icon_minitimeHétf. Okt. 12, 2009 7:55 pm

Az iskola előtti parkoló
Iskola előtti parkoló Image-F950_4A5F0293_www.kepfeltoltes.hu_ Iskola előtti parkoló Image-5C7D_4A5F03C5_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
https://twilightszj.twilight-mania.com
Benjamin Chorister

Benjamin Chorister


Hozzászólások száma : 10
Csatlakozás ideje : 2009. Oct. 12.
Age : 31

Iskola előtti parkoló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iskola előtti parkoló   Iskola előtti parkoló Icon_minitimePént. Okt. 16, 2009 4:45 pm

/Itt a folytatás. Sybilla Benjamin


*A kocsiban egész kellemes meleg volt mire leparkolt a suli előtt. Nagyon nem akaródzott kiszálnom a kocsiból, de muszáj volt.*
- Hétvégén lesz egy kisebb buli, és ott énekelek majd.Ha van kedved gyere el!*Összehúzom magamon a kabátomat.*
- Az irodában meg tudjuk nézni, de szerintem neked kezdésnek egy csapat másodikos jutott.*Rámosolygok, majd a kilincs felé nyúlok.Nagy sóhajjal még visszafordulok.*
- Köszönöm, hogy elhoztál. Ezzel egy osztály irodalom óráját is megmentetted. Azt hiszem, hogy nincs esélyem tovább húzni.*Komoran mosolyogva kiszállok a kocsiból.Bevárom Benjamint, majd mosolyogva futni kezdek az épület biztonságot jelentő falai felé.
Hátra fordulok, hogy lássam követ e. Kuncogva állok meg a tető alatt. Rámosolygok mikor megáll melettem.*
- Köszöntelek az első napodon a forksi gimiben!


A diáksereg láttán lelassítottam és szépen lassan úrrá lett rajtam egy kis lámpaláz. Szépen, szabályosan leparkoltam kikapcsoltam a motort. A kiszálláshoz készülve megemlít egy bulit ahol énekel.
- Nagyon szívesen elmegyek, már ha nem jön közbe valami, de remélem nem.-rámosolygok és én is összehúzom a kabátom.- Most nem tudom, hogy egy csapat másodikos jó-e vagy rossz?- Elgondolkoztam vajon én milyen voltam akkor. Hát persze, akkor változtam át. De megpróbálok belegondolni milyen is lehet. Túlélted az első éved a gimiben. Vagy lazítasz vagy tepersz mint az állat. Nehéz eldönteni milyen is legyek az első órámon. Közben Sybilla felkészül a kiszállásra, így én is hasonlóképp teszek. Kiszállt én utána, elkezdett futni én gyorsan bezártam a kocsim és futottam utána. Megállt az épület kapujába a tető biztonsága alatt és nem hivatalosan üdvözölt engem a Froks-i középsuliban. Persze ezt is a tőle már megszokott aranyos, kuncogó stílusában.

//Folyt. --> Forks Gimnáziuma --> Iskolai folyosók//
Vissza az elejére Go down
 
Iskola előtti parkoló
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Quileute Iskola

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
AZ OLDAL BEZÁRT! :: Forks :: Forks Gimnáziuma-
Ugrás: