AZ OLDAL BEZÁRT!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AZ OLDAL BEZÁRT!

Sajnálom
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Cleo Kimberly háza

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Cleo Kimberly

Cleo Kimberly


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozás ideje : 2009. Oct. 13.
Age : 31
Tartózkodási hely : Forks

Cleo Kimberly háza Empty
TémanyitásTárgy: Cleo Kimberly háza   Cleo Kimberly háza Icon_minitimeKedd Okt. 13, 2009 3:44 pm

Ahol Cleo és a családja tartózkodik
Kívülről:
Cleo Kimberly háza 6410_www.kepfeltoltes.hu_
Nappali:
Cleo Kimberly háza 9534658111_www.kepfeltoltes.hu_
Ebédlő:
Cleo Kimberly háza 257328191product_15-01060MESACOMEDOR_15-09070VITRINA_APARADOR_1914_1CHAIR_1241049942_www.kepfeltoltes.hu_
Fürdő:
Cleo Kimberly háza 17867799116_furdoszoba_comp._mely_www.kepfeltoltes.hu_
Az én szobám:
Cleo Kimberly háza 315576479halo1_www.kepfeltoltes.hu_


A hozzászólást Cleo Kimberly összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 13, 2009 6:22 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.selena4everfansite.mlap.hu
Cleo Kimberly

Cleo Kimberly


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozás ideje : 2009. Oct. 13.
Age : 31
Tartózkodási hely : Forks

Cleo Kimberly háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cleo Kimberly háza   Cleo Kimberly háza Icon_minitimeKedd Okt. 13, 2009 3:51 pm

Egy halvány kép jelenik meg előttem.Ez a nap sugara ahogy bevilágít a szobámba.Csodás napnak nézzek elébe.Föl kelek a tükörhöz megyek és szemügyre veszem magam.Egy kis igazítás, fésülködés és indulhatok.Lent a reggeli készen de a család nélkül.A szüleim dolgoznak és a húgom már tanulja a felnőtté válást az iskolában.Leülök a szokásos helyemre és hozzá kezdek ez energia bevitelnek.Miután elfogyasztottam a reggelit a kabátomért nyúlok és táskával a kezembe hagyom el a házat.Útnak indulok a helyi iskolába, és remélve reméltem hogy sok barátokra teszek szert, és könnyen beilleszkedek.Mint mindig most is gyalog közelítettem meg az iskolát.A hely ámulatba ejtő.Elsétáltam a parkolóig ahol ismeretlen arcokkal találkozott a szemem.Láttam gúnyos és boldog tekinteteket még se jött senki oda hozzám.Csengetnek, követem a többieket hogy ne tévedjek el mielőtt megkezdődnek az órák.Egy bonyolult térképen kellett kiigazodnom.Nem volt az olyan egyszerű.Végül sikerült megtalálnom a helyem.A tanár mikor beléptem úgy éreztem hogy csak arra várt hogy végre megjelenjek.Be is mutat az osztálynak akik nem voltak olyan lelkesek. Egy furcsa lányhoz ültem aki egy pillanatra se nézet rám.Láttam rajta hogy nem örült a társaságomnak.Hosszú percek teltek így el, se beszéd egy szemrebbenés semmi az ég világon.Már kezdetem rosszul érezni magam.Csak ültem csöndben és halk nélkül mintha ott se lennék.
Cleo Kimberly háza Celoal__r_s2_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
http://www.selena4everfansite.mlap.hu
Cleo Kimberly

Cleo Kimberly


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozás ideje : 2009. Oct. 13.
Age : 31
Tartózkodási hely : Forks

Cleo Kimberly háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cleo Kimberly háza   Cleo Kimberly háza Icon_minitimePént. Okt. 16, 2009 6:55 pm

Pontosan egy utcányira voltunk a házamtól.Ekkor szóltam Danielnek.
-Itt jó lesz ha kiteszel.
-Akkor szia.

Lassan kinyitottam a kocsi ajtaját.Közben körül szemléltem hogy nincs anyám a közelben.Kivettem a táskámat és halkan elindultam.Néhányszor visszapillantottam Danielre de ahogy láttam nem nagyon reagált.
Vissza az elejére Go down
http://www.selena4everfansite.mlap.hu
Daniel Venison

Daniel Venison


Hozzászólások száma : 39
Csatlakozás ideje : 2009. Oct. 12.
Age : 34

Cleo Kimberly háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cleo Kimberly háza   Cleo Kimberly háza Icon_minitimePént. Okt. 16, 2009 8:12 pm

Cleo időben szólt és megálltam egy sarokkal előrébb, ahogy kérte. Nem akartam, hogy még nagyobb bajba kerüljön. Leállítottam a motort és Cleora néztem.
-Mond, hogy nem ez volt az utolsó.- néztem rá csillogó szemekkel, mert nagyon reméltem, hogy ennek lesz folytatása. Ez az öröm elszállni látszott, amikor elköszönt és kiszállt a kocsiból, majd elindult be a házba.
Vissza az elejére Go down
Cleo Kimberly

Cleo Kimberly


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozás ideje : 2009. Oct. 13.
Age : 31
Tartózkodási hely : Forks

Cleo Kimberly háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cleo Kimberly háza   Cleo Kimberly háza Icon_minitimePént. Okt. 16, 2009 8:18 pm

Haladva eszembe jutott hogy ennyivel nem hagyhatom abba.Ezért erőt vettem vissza mentem a kocsihoz, kinyitottam az ajtót és szenvedélyes csókkal köszöntem el Danieltől.Reméltem hogy nem hiába kapta ezt a csókot hanem azért hogy még találkozunk.
-Szia!
Végleg elindultam és kézből csókot küldtem neki.
Vissza az elejére Go down
http://www.selena4everfansite.mlap.hu
Daniel Venison

Daniel Venison


Hozzászólások száma : 39
Csatlakozás ideje : 2009. Oct. 12.
Age : 34

Cleo Kimberly háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cleo Kimberly háza   Cleo Kimberly háza Icon_minitimePént. Okt. 16, 2009 8:21 pm

//The End//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Cleo Kimberly háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cleo Kimberly háza   Cleo Kimberly háza Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Cleo Kimberly háza
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Haylie Hustton háza
» A Cullen család háza
» Daniel Venison háza
» Bella és Charlie Swan háza
» Amithya Dyanne Amour háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
AZ OLDAL BEZÁRT! :: Forks :: Lakóházak-
Ugrás: