AZ OLDAL BEZÁRT!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AZ OLDAL BEZÁRT!

Sajnálom
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Daniel Venison háza

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Daniel Venison

Daniel Venison


Hozzászólások száma : 39
Csatlakozás ideje : 2009. Oct. 12.
Age : 34

Daniel Venison háza Empty
TémanyitásTárgy: Daniel Venison háza   Daniel Venison háza Icon_minitimeCsüt. Okt. 15, 2009 7:56 pm

Ház: Daniel Venison háza 2005-215-1


Konyha: Daniel Venison háza Szentendre_konyha3

Előszoba: Daniel Venison háza 3316_2

Nappali: Daniel Venison háza Product_NAPPALI-P21_TV_KOMOD_15-13010_POLC_15-17010_KONYVESSZEKRENY_15-64060_VITRIN_15-09020_1231189750

Háló: Daniel Venison háza 2387_432x1205
Vissza az elejére Go down
Daniel Venison

Daniel Venison


Hozzászólások száma : 39
Csatlakozás ideje : 2009. Oct. 12.
Age : 34

Daniel Venison háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel Venison háza   Daniel Venison háza Icon_minitimeCsüt. Okt. 15, 2009 8:18 pm

Egy kb. 15 perces séta után megérkeztünk Cleoval a lakáshoz. Kinyitottam a bejárati ajtót, kitártam az ajtót és előre engedtem Cleot.
-Hogy tetszik? - kérdeztem félve, majd lesegítettem a kabátját és felraktam az egyik fogasra.
-Ülj le nyugodtan a nappaliban. Melyiket kéred? Tea vagy kakaó? Természetesen forrón tálalom mindkettőt. Esetleg valamit enni? - kérdeztem Cleot.
Vissza az elejére Go down
Cleo Kimberly

Cleo Kimberly


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozás ideje : 2009. Oct. 13.
Age : 31
Tartózkodási hely : Forks

Daniel Venison háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel Venison háza   Daniel Venison háza Icon_minitimeCsüt. Okt. 15, 2009 8:24 pm

Mikor beléptem Daniel lakásába el voltam ájulva olyan szép volt.
-Nagyon otthonias hely és szép is.
Feleltem kérdésére.Aztán nem bírtam eldönteni hogy tea vagy kakaó, végül a kakaónál döntöttem.
-Azt hiszem egy kakaó jól esne.
Elhelyezkedtem a kényelmes kanapéján és egy kicsit pihentettem a lábam.Aztán hozzáraktam a válaszomhoz.
-És köszönöm de nem vagyok éhes.
Vissza az elejére Go down
http://www.selena4everfansite.mlap.hu
Daniel Venison

Daniel Venison


Hozzászólások száma : 39
Csatlakozás ideje : 2009. Oct. 12.
Age : 34

Daniel Venison háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel Venison háza   Daniel Venison háza Icon_minitimeCsüt. Okt. 15, 2009 8:29 pm

Cleonak szemlátomást tetszett a ház, amivel meg is voltam elégedve. Aztán mikor megkérdeztem, hogy mit kér a kakaó mellett döntött. Amíg kimentem a konyhába addig leült a nappali kanapéjára és a lábát pihentette. Ezalatt a konyhában én felmelegítettem a tejet a mikróban, majd levettem a kakaót az egyik polcról és miután a tej elég meleg lett összekevertem őket. Még gőzölgött, amikor visszatértem Cleohoz a nappaliba. Letettem a kakaót az asztalra, mondván, majd elveszi, ha inni akar belőle. Leültem mellé és átkaroltam a vállánál, majd magamhoz húztam és a testem hőjével megpróbáltam felmelegíteni egy kicsit.
Vissza az elejére Go down
Cleo Kimberly

Cleo Kimberly


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozás ideje : 2009. Oct. 13.
Age : 31
Tartózkodási hely : Forks

Daniel Venison háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel Venison háza   Daniel Venison háza Icon_minitimeCsüt. Okt. 15, 2009 8:41 pm

Ez jól fog esni.Látom ahogy elhagyja a gőzölgő kakaó Daniel kezét.Aztán érzem hogy Daniel magához húz és átölel hogy adjon egy kis melegséget.Nagyon jó érzés volt hogy valaki ennyire gondoskodik rólam.Közben ittam meleg italomat és a 32 fokról a normális testhőmérsékletre ment a hőmérsékletem.
Milyen finom és cukros és ahogy én szeretem de azt nem tudtam hogy ő is tudja a titkos receptem.Egy szép szobán bújtunk egymáshoz, hát ennél mi nem lehet romantikusabb?
Vissza az elejére Go down
http://www.selena4everfansite.mlap.hu
Daniel Venison

Daniel Venison


Hozzászólások száma : 39
Csatlakozás ideje : 2009. Oct. 12.
Age : 34

Daniel Venison háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel Venison háza   Daniel Venison háza Icon_minitimePént. Okt. 16, 2009 5:30 pm

Cleo engedett a húzásomnak, és mikor kényelmesen elhelyezkedett elvette a kakaót az asztalról és kortyolgatni kezdte.
-Nos, akkor elmondod, hogy mi történt a suliban? - kérdeztem, mert ezt még mindig nem mesélte el, de személy szerint én már nagyon szerettem volna tudni, hogy mi történt, hogy ilyen korán eljött. Mondjuk úgy ellógott.
-És kérlek ne terelj. Tényleg szeretném tudni, hogy mi történt. Kérlek. - próbálkoztam hátha ez bejön.
Vissza az elejére Go down
Cleo Kimberly

Cleo Kimberly


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozás ideje : 2009. Oct. 13.
Age : 31
Tartózkodási hely : Forks

Daniel Venison háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel Venison háza   Daniel Venison háza Icon_minitimePént. Okt. 16, 2009 5:38 pm

Hallom miközben erősen magához szorít, fel tesz egy kérdést.Nos mindig kiakartam térni erről a kérdés elöl de mondta hogy nagyon szeretné tudni ezért belekezdtem.
-Hát első napom volt.Gyalog elindultam a suliba és már akkor érzékeltem hogy valami nincs velem rendbe az emberek szerint.Aztán jött az első óra ahol megint kellemetlenül éreztem magam mivel senki nem állt velem szóba.Röviden ennyi.
Mondom neki közben kezdett elmenni a hangulatom, inkább gyorsan megittam a kakaót, elkerültem Daniel karjaimból és lehajtottam fejemet egy párnára.
Vissza az elejére Go down
http://www.selena4everfansite.mlap.hu
Daniel Venison

Daniel Venison


Hozzászólások száma : 39
Csatlakozás ideje : 2009. Oct. 12.
Age : 34

Daniel Venison háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel Venison háza   Daniel Venison háza Icon_minitimePént. Okt. 16, 2009 5:51 pm

Cleo megbízott bennem és elmondta, mi történt.
-Te most viccelsz? - hűltem el, miközben eltávolodott és lehajtotta a fejét egy párnára.
-Azért, mert az első napon nem állnak szóba vele, az nem jelenti, hogy másnap sem fognak. Ne haragudj meg Cleo, de ez oktalanság volt. Nem könnyű beilleszkedni egy társaságba, ezt én tudom a legjobban. Mindig feltételekhez van kötve, hogyha tartozni akarsz valahova. Ezen én is átestem. Nem pont az iskolával, de hasonló eset. - mondtam el a véleményem Cleonak, majd lássa, hogy igazából nem is haragszom odahajoltam fölé és egy puszit adtam az arcára, ami még kissé hideg volt.
Vissza az elejére Go down
Cleo Kimberly

Cleo Kimberly


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozás ideje : 2009. Oct. 13.
Age : 31
Tartózkodási hely : Forks

Daniel Venison háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel Venison háza   Daniel Venison háza Icon_minitimePént. Okt. 16, 2009 5:57 pm

-Lehet hogy tényleg igazad van!
Mondtam miután puszit adott az arcomra.Ahogy mondta válaszát akkor tudtam hogy sokkal tapasztaltabb mint én ezért érdemes kikérnem néhány tanácsot.Hirtelen a telefonom szólt a zsebembe.
-Bocsáss meg!Merre találom a fürdőszobát?
Mondtam közben rápillantottam a kijelzőre.Anyu!!!Most mi legyen a kifogás?Nem mondhatom az igazat mert akkor Danielt veszi elő és az kínos lenne.
Vissza az elejére Go down
http://www.selena4everfansite.mlap.hu
Daniel Venison

Daniel Venison


Hozzászólások száma : 39
Csatlakozás ideje : 2009. Oct. 12.
Age : 34

Daniel Venison háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel Venison háza   Daniel Venison háza Icon_minitimePént. Okt. 16, 2009 6:02 pm

Cleon látszott, hogy igazat ad nekem, ezt ki is mondta. Aztán a varázslatot megszakította a telefonjának a csörgése.
~Ilyen nincs. - átkozódom magamban.
-Bocsáss meg!Merre találom a fürdőszobát? - kérdezte, majd megmutattam neki az irányt.
-De itt is beszélhettél volna, engem nem zavar. De te tudod. - mondtam, hátha kicsit lehiggad. Biztos valamelyik felmenője keresi.
-Siess! - suttogom neki.
Vissza az elejére Go down
Cleo Kimberly

Cleo Kimberly


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozás ideje : 2009. Oct. 13.
Age : 31
Tartózkodási hely : Forks

Daniel Venison háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel Venison háza   Daniel Venison háza Icon_minitimePént. Okt. 16, 2009 6:11 pm

Gyorsan befutottam ahova a srác mutatott.Kicsit ijedten de kihallathatóan beszélni kezdtem.
-Szia anya!
-Cleo???Cleo!!!!Hol a fenében vagy, már rég otthon kéne lenned.
-Anya valami miatt bent tartottak az iskolában.
-És miért???
-Anya ezt most muszáj meg beszélnünk?
-Hol vagy és még is mit csinálsz?
-Semmit.
Mentegetőztem közben idegességemben össze-vissza járkáltam.Csak állandóan kiabálta "Cleo!!!Cleo!!!!!" már majd kidurrant a fülem.
Vissza az elejére Go down
http://www.selena4everfansite.mlap.hu
Daniel Venison

Daniel Venison


Hozzászólások száma : 39
Csatlakozás ideje : 2009. Oct. 12.
Age : 34

Daniel Venison háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel Venison háza   Daniel Venison háza Icon_minitimePént. Okt. 16, 2009 6:17 pm

Cleo berohant a fürdőbe, és ahogy hallottam a hangja kissé remegett, de folyamatosan beszélt. Ahogy kivettem a kiszűrődő mondatokból, már elkésett otthonról. Mikor visszajött csak néztem rá mereven.
-Hazavigyelek, hogy előbb otthon legyél? - ajánlottam fel, remélve, hogy nem akar egyedül neki vágni az útnak ebben az időben.
Vissza az elejére Go down
Cleo Kimberly

Cleo Kimberly


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozás ideje : 2009. Oct. 13.
Age : 31
Tartózkodási hely : Forks

Daniel Venison háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel Venison háza   Daniel Venison háza Icon_minitimePént. Okt. 16, 2009 6:22 pm

-Jó ötlet!Kicsit kiakadt az anyukám de jobb lenne ha egyedül mennék nehogy rajtad verje ki a dühét.
Mondtam közben fölvettem kabátomat és búcsúzni akartam minél előbb nehogy még nagyobb baj legyen.Oda fordultam hozzá.
-Hát köszönöm ezt a szép napot.Élmény volt veled lenni és biztosíthatlak hogy soha nem fogom elfelejteni!Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.selena4everfansite.mlap.hu
Daniel Venison

Daniel Venison


Hozzászólások száma : 39
Csatlakozás ideje : 2009. Oct. 12.
Age : 34

Daniel Venison háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel Venison háza   Daniel Venison háza Icon_minitimePént. Okt. 16, 2009 6:26 pm

Cleo engem féltett az anyjától. Ez édes volt és kissé el is pirultam.
-Ilyen időben nem mehetsz haza egyedül. - kötöttem az ebet a karóhoz.
-Nem engedem, hisz az erdőben is eltévedtél és a rezervátumban nem csak az indiánok mászkálnak. - próbáltam mindezt úgy mondani, hogy kicsit megijedjen és elfogadja a fuvart.
Vissza az elejére Go down
Cleo Kimberly

Cleo Kimberly


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozás ideje : 2009. Oct. 13.
Age : 31
Tartózkodási hely : Forks

Daniel Venison háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel Venison háza   Daniel Venison háza Icon_minitimePént. Okt. 16, 2009 6:32 pm

-Rendben van de csak egy feltétellel fogadom el ezt a fuvart, ha egy utca saroknál előbb raksz ki nehogy baj legyen!
Mondtam neki feltételeimet közben kifele tartottam a kocsija felé.Egy sportos ezüstös színű autóba ültem.Közben gyors pillantásokat vettem az órámra hogy időbe otthon legyek.
Vissza az elejére Go down
http://www.selena4everfansite.mlap.hu
Daniel Venison

Daniel Venison


Hozzászólások száma : 39
Csatlakozás ideje : 2009. Oct. 12.
Age : 34

Daniel Venison háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel Venison háza   Daniel Venison háza Icon_minitimePént. Okt. 16, 2009 6:38 pm

Cleo végül elfogadta a fuvart, de csak feltétellel. Meglátjuk meg tudom-e tartani. Gyorsan felkaptam a cipőm és beültem a volán mögé. Cleo már helyet foglalt az első ülésen. Beindítottam a motort, ami halkan berregett, kitolattam és irány a város.
-Pontosan hol is laktok? - mert ezt még nem tudtam, és így elég nehéz lesz megtalálni a házukat. Egyre beljebb haladtunk, Cleo pedig navigált.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Daniel Venison háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel Venison háza   Daniel Venison háza Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Daniel Venison háza
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Haylie Hustton háza
» A Cullen család háza
» Cleo Kimberly háza
» Bella és Charlie Swan háza
» Amithya Dyanne Amour háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
AZ OLDAL BEZÁRT! :: La Push :: Quileute rezervátum-
Ugrás: